آموزش ساخت حساب رسمی در لاین

آموزش ساخت حساب رسمی در لاین چند ماهی هست که در لاین بحث حساب رسمی داغ شده و اکثر افراد برای خودشون انواع این حساب ها را ایجاد و به روش های مختلف افراد را به ادد کردن حساب تشوق میکنند مثلا با اد کردن این حساب شما استیکر رایگان دریافت میکنید و … که اینها همه برای تشویق به ادد کردن هست در اینجا آموزش ایجاد حساب رسمی در مسنجر لاین قرار داده می شود و آموزش استفاده از آن که میتوانید با ما همراه شوید.

ابتدا فواید ساخت حساب رسمی در مسنجر لاین

– ارسال پیام در هنگام ادد شدن و دریافت پیام
– امکان داشتن اددلیست بیشتر از 5000 تا که داخل حساب معمولی بیشتر از 5000 نفر را نمیشه ادد کرد
– ارسال پیام گروهی برای تمام اددلیست حساب
– امکان برداشتن قسمت لایک یا کامنت برای پست ها
– ارسال پست در تایم لاین

* برای ساخت حساب نیاز هست که شما برنامه LINE را دانلود کنید و نصب کنید.

* برنامه را اجرا کنید گزینه start with LINE را انتخاب کنید در صفحه جدید تیک دو گزینه نمایش داده شده را انتخاب سپس گزینه NEXT را انتخاب کنید بعد برنامه لاین شما باز میشود و شما باید گزینه Allow را انتخاب کنید.

* در اینجا شما باید مشخصات حسابی که میخواهید بسازید را وارد کنید نام و عکس برای پروفایل بعد از تکمیل اطلاعات گزینه Register را انتخاب کنید.

* خب حساب شما با موفقیت ایجاد شده که در قسمت زیر قسمت های مختلف را برسی میکنیم
وارد قسمت Manager از سربرگ شده

اضافه کردن مدیر جدید به حساب رسمی لاین

* Manage Admins: در این قسمت شما میتوانید برای صفحه خود مدیر انتخاب کنید همچنین میتوانید حساب که ایجاد کردین را حذف کنید.

* برای اضافه کردن مدیری به حساب ابتدا باید فردی که میخواهید ادمین کنید را با برنامه LINE ادد کنید از قسمت Friends بعد از انتخاب Manage Admins گزینه Manage Members را انتخاب کنید سپس انتخاب Members و انتخاب Add Another User و در آخر گزینه Add from LINE AccountFriends را انتخاب کنید فرد مورد نظر را تیک بزنید و سپس گزینه Save را انتخاب کنید برای حذف کردن ادمین هم میتوانید تیک را برداشته و ذخیره کنید.

* Reply Mode: در این قسمت شما میتوانید پیام خوشامد گویی و پیام پاسخ خودکار برای حساب خود را فعال یا غیر فعال کنید برای فعال بودن تیک گزینه Reply Mode در بالای صفحه را فعال کنید.

* Auto Reply message: در این قسمت پیامی قرار میگیرد که هنگام ارسال پیام به حساب از طرف اددلیست پیام از پیش تعیین شده شما قرار میگیرد که میتوانید با انتخاب Create New Message یک متن دلخواه خود را ایجاد کنید.

تغییر پیام خوشامدگویی در حساب رسمی لاین

* Greeting Message: در این قسمت شما میتوانید متن دلخواه خود را هنگام ادد کردن کاربرن قرار دهید یعنی بعد از ادد کردن حساب متن برای فردی که صفحه را ادد کرده ارسال میشود.

برداشتن و گذاشتن حالت لایک و کامنت در حساب رسمی

* قسمت Home Settings: در این قسمت میتوانید تنظیمات قسمت تایم لاین خود را ویرایش کنید که حالت لایک و کامنت فعال باشد یا خیر همچنین میتوانید کلمات زشت را در این قسمت فیلتر کنید از قسمت Filtered Words.

* Statistics: در این قسمت مشخصات حساب شما نمایش داده میشود مثل تعداد افراد ادد کننده کامل تعداد افرادی که حساب را بلاک و حذف کردن تعداد کل لایک های صفحه و … برای پیدا کردن ایدی حساب هم میتوانید از قسمت Settings سپس انتخاب Profile قسمت User ID ایدی حساب شما قرار دارد.

ارسال پیام برای تمام اددلیست حساب رسمی لاین

* برای ارسال پیام برای تمام کسانی که حساب شما را اد کردن وارد قسمت Manage شده گزینه Broadcast را انتخاب کنید.

* برای ایجاد پیام Create New Message را انتخاب کنید قسمت Edit Message پیام مورد نظر خود را وارد کنید در صورتی که دوست دارید پیام در زمان و روز خاصی ارسال شود میتوانید از قسمت Reserve For sending استفاده کنید گزینه Post to home هم برای ارسال پیام در قسمت تایم لاین هست برای ارسال پیام در آخر گزینه Submit را انتخاب کنید (شما در ماه میتوانید پیام برای 1000 نفر ارسال کنید فقط در حالت رایگان).

تعیین سوال و جواب پیش فرض برای حساب رسمی

* شما میتونید برای حساب خود کلمه ای تعیین کنید که پس از دریافت کلمه یا متن مورد نظر پیام مشخص شده از طرف شما ارسال شود برای ایجاد پیام به قسمت Manage رفته گزینه Reply Mode را انتخاب کنید Keyword Reply Message را انتخاب کنید سپس انتخاب  Add Keyword را انتخاب کنید.

* قسمت Keyword : متن سوال
قسمت Edit Reply Messages : متن جواب برای سوال در مرحله قبل
شما میتونید همزمان برای چند سوال یک جواب تعیین کنید یا برعکس.

قرار دادن متن زیر کاور در پیج رسمی لاین

* برای این کار از قسمت Manage گزینه Account Page را انتخاب کنید در صفحه جدید باز شده گزینه Basic Settings را انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر خود را وارد کنید.

موفق و پیروز باشید
فیکس ممبر

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Comments

comments