آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام

آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام ابتدا اگه برنامه را ندارید ان را دانلود و نصب کنید و سپس همراه با مطالب پیش بروید و به خوبی و با دقت مطالعه کنید.

برای ساخت حساب جدید شما باید یا از طریق ایمیل یا شماره تلفن خود اقدام به ساخت اکانت کنید.

* برنامه اینستاگرام را اجرا کنید صفحه پایین برای شما نمایش داده می شود که باید گزینه Don’t have an account? sing up را انتخاب کنید همچنین در صورتی که قبلا حساب داشتید می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز خود از قسمت بالای صفحه وارد حساب خود شوید.

* در صفحه بعد باید گزینه Sing up with email or phone number را انتخاب کنید.

* در قسمت بعد شما از دو روش میتوانید حساب ایجاد کنید با استفاده از شماره تلفن همراه و با استفاده از ایمیل که با ساخت اکانت با استفاده از شماره تلفن همراه کسانی که شماره تلفن شما را دارند متوجه ورود شما به اینستاگرام می شوند در صورتی که تمایل ندارید می توانید با استفاده از ایمیل برای خود یک حساب ایجاد کنید.

* در صورت تمایل به ایجاد حساب با شماره تلفن گزینه Sing up with your phone number instead را انتخاب کنید در غیر این صورت ایمیل خود را در کادر وارد کنید و گزینه Next  را انتخاب کنید.

* در مرحله بعد شما میتوانید برای خود تصویر و یوز نیم وارد کنید.

Full name : نام نمایشی خود را در این قسمت وارد کنید مثلا فیکس ممبر.

Username: نام کاربری خود را باید در این قسمت وارد کنید (با استفاد از این نام کاربران می توانند شما را به لیست دوستان خود اضافه کنند).

Password: در این قسمت هم رمز برای ورود مجدد به اکانت.

* در آخر هم گزینه Next را وارد کنید و در مراحل بعد گزینه Skip را انتخاب کنید.

* حساب کاربری شما ایجاد شد توجه کنید که برای اینکه اکانت شما بسته نشود باید ایمیل وارد شده را تایید کنید که یک ایمیل از طرف اینستاگرام برای شما ارسال می شود باید لینک موجود در ایمیل را باز کنید در صورتی که ایمیل برای شما ارسال نشد از قسمت پروفایل گزینه Edit YOUR PROFILE را انتخاب کنید.

* از قسمت ایمیل مجدد وارد کنید تا ایمیل فعال سازی برای شما مجدد ارسال شود.

موفق و پیروز باشید
فیکس ممبر

2 comments

 • خرید ممبر تلگرام
  خرید ممبر تلگرام

  ممنون از شما دوستان

  • فیکس ممبر
   فیکس ممبر

   سپاس از شما دوست گرامی
   موفق و پیروز باشید

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Comments

comments