توضیحات کامل درباره روش تبلیغات پاپ اپ

تبلیغات پاپ اپ یکی از روش های تبلیغاتی برای فروش محصولات و خدمات و… است که امروزه با استفاده از ان اعضای کانال تلگرام را به صورت ممبر واقعی افزایش می دهند. پاپ اپ به دو نوع هست که یکی پاپ اپ سایت هست و دیگری پاپ اپ برنامه ای یا اپلیکیشن هست. ما برای شما دوستان گرامی در ادامه مطلب توضیحات لازم رو درج میکنیم.

پس با تیم تبلیغاتی فیکس ممبر همراه باشید تا از نحوه ارسال پاپ اپ و چگونگی پاپ اپ و… اطلاع پیدا کنید پس با ما باشید.

* نحوه ارسال پاپ اپ سایت و اپلیکیشن

دوستان همانطور که عرض کردیم پاپ اپ به دو شکل سایتی و اپلیکیشنی ارسال میشه. که کاربرد پاپ اپ سایتی بیشتر برای تبلیغات خدمات و فروش محصولات فروشگاه های اینترنتی هست و از ان برای عضویت در خبرنامه های سایت یا خبر های دیگه سایت و تخفیف ها نیز استفاده میشود. اما پاپ اپ اپلیکیشنی بر خلاف پاپ اپ سایتی زیاد برای تبلیغات فروش محصولات و… مناسب نیست و امروزه از پاپ اپ برنامه ای یا اپلیکیشنی بیشتر از ان برای افزایش اعضای واقعی کانال تلگرام استفاده میکنند.

                                                  نحوه ارسال پاپ اپ سایتی را میتوانید در تصاویر زیر نگاه کنید

                                               نحوه ارسال پاپ اپ برنامه ای را میتوانید در تصاویر زیر نگاه کنید

* نحوه بازدهی و کیفیت پاپ اپ

روش پاپ اپ برای افزایش اعضای کانال تلگرام کاملا واقعی بوده. شخص کامل اختیاری جوین خواهد داد. بازدهی این روش فوق العاده عالی هست که برای هر موضوع کانالی مناسب است. کیفیت این روش از نظر واقعی بودن ممبرها ریزش و بازدهی و… عالی بوده و اکثر کاربران از این روش نسبت به روش های دیگه راضی تر هستند. شما کاربران صاحبان ادمین کانال ها نیز میتوانید از طریق سایت فیکس ممبر سفارش خود را ثبت کنید و اعضای کانال خود را بالا ببرید و به کسب و کاری پر رونق دست پیدا کنید.
سایت فیکس ممبر: FixedMember.ir
کانال تلگرام فیکس ممبر: Fixed_Member@

موفق و پیروز باشید
فیکس ممبر

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Comments

comments