ترفند های مخفی اینستاگرام

اینستاگرام برنامه شگفت انگیز با ویژگی های بسیار زیاد که در زمینه انتشار عکس فعالیت میکند اما بسیاری از مردم واقعا از برخی ویژگی های این برنامه انتشار عکس و ویدیو با خبر نیستند. اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب مردم هست و یکی از برنامه های جهانی شناخته شده است.

ما در این مقاله سعی کردیم تا برخی از ترفند های مخفی اینستاگرام برای شما دوستان عزیز فراهم نماییم پس با ما باشید تا اموزش های لازم را به خوبی یاد بگیرید.

حذف فیلتر های اضافه

اینستاگرام بخشی به عنوان ویرایش عکس و فیلتر گذاری قرار داده شد است. در این بخش که بعد از انتخاب عکس میتوانید با آن کار کنید فیلتر های پیش فرضی در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز آن را روی تصاویر خود اعمال کنید. فیلتر های مختلفی را میتوانید در این بخش مشاهده کنید اما واقعا برخی از این فیلتر ها کارایی ندارد پند و شاید مورد علاقه شما نباشند. اینستاگرام برای این مسئله یک راه حل قرار داده است.
* ابتدا به بخش فیلتر رفته و روی گزینه تنظیمات یا همان چرخ دنده که در گوشه صفحه موبایل دیده میشود کلیک کنید سپس به یک صفحه دیگر انتقال داده میشوید.
* در این بخش شما فیلتر هایی که نیاز ندارید را غیرفعال میکنید برای این کار کافیست روی علامت جلوی هر فیلتر کلیک کنید.

مشاهده فعالیت دوستان

اینستاگرام به طور کلی شامل چند بخش است که یکی از این بخش مشاهده فعالیت های اکانت خود مانند مشاهده افرادی که شما را فالور کرده اند لایک کرده اند و کامنت گذاشته اند. این بخش یک زیر مجموعه دارد که شما میتوانید بر فعالیت های دوستان یا همان فالور هایتان نیز نظارتی داشته باشید.
*  با مراجعه به تب Activity شما می توانید ببینید دیگران چه تصویری را در چه زمانی لایک می کنند. (تب Activity در سمت چپ تب Following قرار دارد.)
* این نیز قابل توجه است که علاوه بر اینکه شما میتوانید فعالیت دوستانتان را ببینید آنها نیز میتوانند فعالیت های شما را ببینید.

موفق و پیروز باشید
فیکس ممبر

2 comments

 • گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام
  گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام

  سلام
  این مورد رو هم بنده اضافه می کنم، با استفاده از My-Official.ir می توان چندین لینک را در بیو اینستاگرام وارد کرد.
  (از مدیریت درخواست دارم آموزشی رو در خصوص کار با این سرویس برای افراد مبتدی ارائه کنند)

  • فیکس ممبر
   فیکس ممبر

   سلام
   وقت بخیر
   بله کاملا درسته
   چشم حتما اقدام خواهیم کرد
   تشکر از شما دوست عزیز که پیشنهادی ارائه دادید
   سربلند و موفق باشید

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Comments

comments