پاپ آپ چیست؟

چه وبمستر باشید و چه یک کاربر عادی اینترنت، قطعا تا امروز با پاپ آپ مواجه شدید.اگر برای شما هم سوال است که راه درامد سایت ها چیست یکی از پاسخ ها پاپ آپ است، روشی منفور و پر درامد!برای کسب اطلاعات بیشتر از پاپ آپ و انواع آن در ادامه با فیکس ممبر همراه باشید.

تعریف ملموس پاپ آپ در زندگی یک کاربر چیزی جز صفحات آزار دهنده ی تبلیغاتی که هنگام کلیک در برخی سایت ها نمایش داده میشوند نیست.تبلیغاتی که بعضا باعث تنفر کاربر از آن سایت میشود.

پاپ اپ چیست؟
اگر بخواهیم به معرفی پاپ آپ به صورت لغوی بپردازیم باید گفت POP-UP به پنجره ها یا صفحاتی گفته میشود که به منظور تبلیغات، اطلاع رسانی و یا… در فضای اینترنت استفاده میشوند.

چرا پاپ اپ؟
سایت ها از گذاشتن پاپ آپ اهداف مختلفی را دنبال میکنند که همه به “پول” ختم میشوند! برخی از یک سیستم پاپ آپاستفاده میکنند که به ازای هر کلیک مبلغی را به آنها میدهد(مبلغی در حدود ۳ تومان).برخی دیگر اما برای افزایش بازدید و محبوبیت یک سایت و صد البته کاهش رتبه الکسا آن از این پنجره منفور استفاده میکنند.

انواع پاپ اپ

پاپ آندر (POP-UNDER)
پاپ اندر به پنجره های پاپ آپی گفته میشه که در زیر صفحه فعلی مرورگر باز میشه و معمولا کاربر پس از اتمام کار خود در اینترنت متوجه آن میشود! اگر بدنبال توضیح دقیق تری باشید باید گفت وقتی که کاربر در مرورگر خود وارد سایتی میشود که از این نوع تبلیغات استفاده میکند با اولین کلیک یک پنجره جدید در پشت صفحه فعلی ایجاد میشود که حاوی تبلیغات و… است.

پاپ آپ نیو تب
پاپ آپ نیو تب نوعی از تبلیغات پاپ آپ است که در صفحه جدیدی از مرورگر باز میشود، به عبارت دیگر هنگامی که کاربر در صفحه اینترنتی حاوی این نوع از پاپ آپ کلیک میکند، پاپ آپ مستقیما در صفحه جدیدی از مرورگر باز میشود و کاربر آن را مشاهده میکند.

* تفاوت این دو نوع در اصل به هدف از تبلیغات باز میگردد، اگر صرفا به دنبال بهبود رتبه خود در الکسا و… هستید پاپ آندر گزینه بهتریست، اما اگر هدف شما برندسازی و فروش است نیو تب انتخابی هوشمندانه است. *

موفق و پیروز باشید
فیکس ممبر

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Comments

comments